İletişim Numarası
0 (532) 578 5953

Adres

Başıbüyük Yolu Cad. 7 / 1 İçerenköy Ataşehir Ataşehir / İstanbul
Haritayı Gör >

REKLAM

Stüdyo Tek

Düğün Fotoğrafçısı, Düğün BelgeseliAtaşehir / İstanbul


Stüdyo Tek Kimdir?

Fotoğrafçılık alanında 1987 yılından bu yana hizmet veren Stüdyo Tek İstanbulda Ataşehirde ve Kartal da iki adet stüdyosu bulunamtkadır. Düğün fotoğrafçılığı alanında uzman bir ekiple hizmet veren firmamız sizlerin en güzel günleriniz ve en mutlu anlarınızda yanınızda olmaktan büyük mutluluk duymaktadır. 
Çekim mekanları
Özellikle dış çekim mekanlarında bir çok belirli konseptlerimiz varken çiftlerimizin arzu ettikleri mekanlarda da önceden hazırlık yaparak çekimlerini gerçekleştiriyoruz. Düğün fotoğrafçılığında bir zaman kavramı getirmiyoruz ve çiftlerimizle günün ilk saatlerinde başlayarak gün bitimine kadar beraber oluyoruz. 
Baskı
Çiftlerimize bir çok baskı, fotoğraf ve albüm seçenekleri sunuyoruz. Üst düzey kalite ve orta düzey kalite lmak üzere her kesime hitap eden baskılarımızdan dilediğinizi seçebilirsiniz.
Düğün arabası hizmeti
Ayrıca düğün arabası hizmetimizle fotoğraflarınızda konsept yaratıyoruz.

Uyguladığı Konseptler

Diploma Aldığı Kurumlar

Fotoğrafçılık ve Kameramanlık

Çekim Yaptığı Mekanlar

Popüler Fotoğrafları

Fotoğraflar

Harita

Konuyla İlgili Soru Sor

Dikkat: Lütfen interneti tarayıp tele dolandırıcılık/spam yapan kişilerden sakınmak adına kişisel bilgilerinizin güvenliği için telefon numaranız, eposta adresiniz ve benzeri bilgilerinizi soru/cevap alanında yazarak paylaşmayınız.


Sorular

Doktora bu sayfada henüz soru sorulmamış. İlk soran siz olmak isterseniz yukarıdaki formu kullanabilirsiniz.