İletişim Numarası
0 (535) 764 5689

Adres

Kayapınar / Diyarbakır Kayapınar / Diyarbakır
Haritayı Gör >

REKLAM

Stüdyo İstanbul

Düğün Fotoğrafçısı, Düğün Hikayesi, Gelin Damat FotoğrafçısıKayapınar / Diyarbakır


Stüdyo İstanbul Kimdir?

Stüdyo İstanbul uzun yıllar boyunca fotoğrafçılık alanında hizmet veren öncü bir markadır. Yalnızca fotoğraf alanında değil albüm yapım işleriyle de ilgilenen firmamız müşterinin talebine göre fotoğrafçılık alanında pek çok farklı hizmette sunmaktadır. Stüdyo İstanbul sizlerin en güzel ve en özel anlarınızda yanınızda olmanın bilincini taşımakta bu alanda profesyonel işini son derece ciddiye alan çalışırken eğlenen çalışma arkadaşlarıyla fotoğrafçılık hizmeti vermektedir. Fotoğraf çekimi yanı sıra sıra dışı video çekimleri gerçekleştiren Stüdyo İstanbul çektiği kliplerin görüntü kalitesi ve fotoğraflarının doğal efektleri ile somut olarak da farkını ortaya koyar. 

Rahatlık ve mutluluk ön plandadır. 

Stüdyo İstanbul çekimlerinde sizlerin rahatlığını ve mutluluğunu ön planda tutar. Bu sayede vermiş olduğunuz pozlarda rahatlığınız ve keyfiniz öne çıkar. 

En mutlu günleriniz Stüdyo İstanbul ile ölümsüz olacak 

Sizlerde en mutlu gününüzde ölümsüz olacak anıları riske atmak istemezseniz Stüdyo İstanbul ilk tercihiniz olabilir. Hem tecrübeli hem de en az sizler kadar heyecanlı olan bir fotoğraf ekibine sahibiz. Beklentinizin çok çok üstünde fotoğraf ve videoları kısa sürede sizlere sunacaktır.

Uyguladığı Konseptler

Diploma Aldığı Kurumlar

Fotoğrafçılık ve Kameramanlık

Çekim Yaptığı Mekanlar

Popüler Fotoğrafları

Fotoğraflar

Harita

Konuyla İlgili Soru Sor

Dikkat: Lütfen interneti tarayıp tele dolandırıcılık/spam yapan kişilerden sakınmak adına kişisel bilgilerinizin güvenliği için telefon numaranız, eposta adresiniz ve benzeri bilgilerinizi soru/cevap alanında yazarak paylaşmayınız.


Sorular

Doktora bu sayfada henüz soru sorulmamış. İlk soran siz olmak isterseniz yukarıdaki formu kullanabilirsiniz.