İletişim Numarası
0 (850) 532 8764

Adres

Seyhan / Seyhan / Adana
Haritayı Gör >

REKLAM

Milcan Uğurbaşçıl

Düğün Fotoğrafçısı, Nişan Fotoğrafçısı, Kına Çekimi, Düğün KlibiSeyhan / Adana


Milcan Uğurbaşçıl Kimdir?

Fotoğrafçılık benim baba mesleğim bu mesleği yaklaşık olarak 15 yıldır yapmaktayım. 15 yılda sayısız deneyimlerim oldu. Tüm çiftlerimizle muhteşem anılarımız ve ölümsüz karelerimiz oldu. Milcan Uğurbaşçıl Photography markası çatısı altında devam ettiğim markam ile en mutlu anlarınızda düğün fotoğrafçınız olarak yanınızdayım.
Çekim mekanları
Çekim mekanlarıma çiftlerim ile beraber karar veriyorum. Adanının en güzel ve tarii mekanlarında muhteşem konseptler eşliğinde fotoğraflarımızı çekiyoruz. Yeşillik alanlar, uçsuz bucaksız araziler, tarlalar, yol kenarları, sahiller ve Adana sokakları sık sık çekim yaptığımız mekanlardır. Aynı zamanda diğer şehirler ve yurt dışı çekimlerini de gerçekleştirmekteyim. 
Düğün Belgesi
Düğün fotoğraflarının yanı sıra düğün belgeseli, düğün hikayesi gibi video konseptlerimizde vardır. Trashday çekimi, Drone Çekimi, söz, nişan ve kına çekimleride çekim konseptlerimiz içerisinde yer almaktadır. 

Uyguladığı Konseptler

Diploma Aldığı Kurumlar

Fotoğrafçılık ve Kameramanlık

Çekim Yaptığı Mekanlar

Popüler Fotoğrafları

Fotoğraflar

Harita

Konuyla İlgili Soru Sor

Dikkat: Lütfen interneti tarayıp tele dolandırıcılık/spam yapan kişilerden sakınmak adına kişisel bilgilerinizin güvenliği için telefon numaranız, eposta adresiniz ve benzeri bilgilerinizi soru/cevap alanında yazarak paylaşmayınız.


Sorular

Doktora bu sayfada henüz soru sorulmamış. İlk soran siz olmak isterseniz yukarıdaki formu kullanabilirsiniz.