İletişim Numarası
(0544) 714 5101

Adres

/ / Edremit / Balıkesir
Haritayı Gör >

REKLAM

Fulya Tezer Wedding

Düğün FotoğrafçısıEdremit / Balıkesir


Fulya Tezer Wedding Kimdir?

Fulya Tezer Wedding ile fotoğraflarınızı hayallerinizdekilerden bile daha güzel anılara çevirebilirsiniz.  

Profesyonel ekibimiz ile kaliteli hizmet sunuyor, en güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek için en özel gününüzde yanınızda yer alıyoruz. Her karesi anlamlı ve duygu yüklü kareler çekiyoruz ve essiz albümler hazırlıyoruz. Bu en kıymetli gününüzde sizleri asla yalnız bırakmayarak sizleri yormadan harika bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.  

İstekleriniz doğrultusunda kısa videolar, düğün hikayesi, düğün klibi ve hatta düğün belgeseli dahi hazırlıyoruz.  Kaliteli ekipmanlarımız ile çektiğimiz fotoğraflarla size asla keşke dedirtmiyoruz.  

Hizmet verdiğimiz bölgede tercih edilenler arasında olmamız asla tesadüf değildir. Uzun yıllardan bu yana sektörde var olmamız nedeniyle edindiğimiz tecrübelerin verdiği katkı ve destekle sizlere göz kamaştıracak güzellikte pozlar hazırlıyoruz.  Çalışmalarımız ile en güzel mekanları sizleri hem eğlendirerek hem de yormadan kullanabiliyoruz. Sizlerde en güzel gününüzü riske atmamak için bizleri tercih edebilirsiniz.

Uyguladığı Konseptler

Diploma Aldığı Kurumlar

Fotoğrafçılık ve Kameramanlık

Çekim Yaptığı Mekanlar

Popüler Fotoğrafları

Fotoğraflar

Harita

Konuyla İlgili Soru Sor

Dikkat: Lütfen interneti tarayıp tele dolandırıcılık/spam yapan kişilerden sakınmak adına kişisel bilgilerinizin güvenliği için telefon numaranız, eposta adresiniz ve benzeri bilgilerinizi soru/cevap alanında yazarak paylaşmayınız.


Sorular

Doktora bu sayfada henüz soru sorulmamış. İlk soran siz olmak isterseniz yukarıdaki formu kullanabilirsiniz.