İletişim Numarası
0 (555) 004 9476

Adres

/ Akhisar / Manisa
Haritayı Gör >

REKLAM

Foto Rasim

Düğün Fotoğrafçısı, Gelin Damat Fotoğrafçısı, Stüdyo ÇekimiAkhisar / Manisa


Foto Rasim Kimdir?

Düğün anlarının en özel detaylarından olan düğün fotoğrafçılığı için Foto Rasim profesyonel hizmet anlayışı ile çiftlerin beklentilerini karşılıyor. Mutluluğun başlangıcı olan düğün anılarının çok özel ve unutulmaz geçmesi için sunulan fotoğraf çekimleri çiftlerin ömürleri boyunca bu özel anı unutmasının önüne geçiyor. 

Düğün Çekimi Konseptlerimiz

Günümüz fotoğrafçılık gelişmelerini yakından takip eden ve bunu çiftlere en uygun şekilde sunan Foto Rasim, düğün hikayesi, düğün klibi ve özel albüm paketleri ile çiftlerin tercihi olmayı başarıyor. 

Foto Rasim Düğün Boyunca Sizinle Beraber 

Söz anından başlayarak düğün anına kadar mutluluğun parçalarını özenle oluşturan, tüm özel anlara şahitlik eden fotoğraflar sayesinde de her detay unutulmaz hale geliyor. Çiftlerin en özel günlerinde onlara eşlik etmekten mutluluk duyan Foto Rasim sayesinde her an ebedi kalmayı başarıyor.

Uyguladığı Konseptler

Diploma Aldığı Kurumlar

Fotoğrafçılık ve Kameramanlık

Çekim Yaptığı Mekanlar

Popüler Fotoğrafları

Fotoğraflar

Harita

Konuyla İlgili Soru Sor

Dikkat: Lütfen interneti tarayıp tele dolandırıcılık/spam yapan kişilerden sakınmak adına kişisel bilgilerinizin güvenliği için telefon numaranız, eposta adresiniz ve benzeri bilgilerinizi soru/cevap alanında yazarak paylaşmayınız.


Sorular

Doktora bu sayfada henüz soru sorulmamış. İlk soran siz olmak isterseniz yukarıdaki formu kullanabilirsiniz.