İletişim Numarası
0 (362) 437 0433

Adres

/ Atakum / Samsun
Haritayı Gör >

REKLAM

Foto Atakum Sedat Çelik Photography

Düğün Fotoğrafçısı, Katalog Çekimi, Söz Çekimi, Stüdyo Çekimi, Dış Mekan ÇekimiAtakum / Samsun


Foto Atakum Sedat Çelik Photography Kimdir?

Samsun Foto Atakum-Sedat Çelik Photography ile düğündeki unutulmaz anları kaydedin. Firmamız öncelikle fotoğraf sektörüne 1993 yılında giriş yapmıştır. Toplamda yirmi sekiz yıllık tecrübemiz bulunmaktadır. Samsun’un en deneyimli fotoğrafçıları arasında bulunmaktayız. Edindiğimiz yirmi sekiz yıllık tecrübeler sayesinde farklı bakış açılar oluşturmuş bulunmaktayız. Fotoğrafçılık sektörü ile ilgili oluşan farklı bakış açılarımız ise Samsun’daki diğer fotoğrafçılardan ayrılmamızı sağlamıştır.

Firmamızın diğer özellikleri ise stüdyo içerisinde çekim yapmak, şehir dışında çekim yapmak, yurt dışında çekim yapmak, dış mekân çekimi yapmaktır. Ek olarak düğün fotoğraflarınızı sizlere orijinal ve kopyalarını da teslim etmekteyiz. Ayrıca düğün fotoğraflarınız en kaliteli ve en deneyimli ekiplerimiz tarafından çekilmektedir. Firmamız düğün fotoğraflarınızı üç hafta içerisinde teslim etmektedir. Eğer firmamız tarafından düğün fotoğraflarınızı çekilmesini istiyorsanız üç hafta önce bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. 

Uyguladığı Konseptler

Diploma Aldığı Kurumlar

Fotoğrafçılık ve Kameramanlık

Çekim Yaptığı Mekanlar

Popüler Fotoğrafları

Fotoğraflar

Harita

Konuyla İlgili Soru Sor

Dikkat: Lütfen interneti tarayıp tele dolandırıcılık/spam yapan kişilerden sakınmak adına kişisel bilgilerinizin güvenliği için telefon numaranız, eposta adresiniz ve benzeri bilgilerinizi soru/cevap alanında yazarak paylaşmayınız.


Sorular

Doktora bu sayfada henüz soru sorulmamış. İlk soran siz olmak isterseniz yukarıdaki formu kullanabilirsiniz.