İletişim Numarası
0 (542) 211 2951

Adres

Sivas
Haritayı Gör >

REKLAM

Foto Atak

Düğün Fotoğrafçısı, Kına Çekimi, Stüdyo Çekimi, Düğün HikayesiSivas


Foto Atak Kimdir?

En mutlu günleriniz olan düğün gecelerinin telafisi yoktur. Hayatta bir kere yaşanılan bu özel anların en iyi fotoğrafçılar tarafından kayıt altına alınması gerekir. Sivas Foto Atak düğünlerde video kayıt, fotoğraf çekimi, dış çekim, stüdyo çekimi gibi seçenekleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Dış mekan çekimlerinde istenilen ve hayal edilen konsepte uygun şekilde modern çekimler gerçekleştirilmektedir. Öncelikle gelin ve damatların istekleri dikkate alınarak bir konsept belirliyoruz. Konsept ayarlandıktan sonra mekan belirleniyor ve dış çekimlerimiz gerçekleştiriliyor. Profesyonel fotoğrafçılarımız ile en kaliteli pozları yakalıyoruz. Gün doğumu ve gün batımı eşsiz manzaralarına çekimlerimizde yer veriyoruz. Siz de hayalinizdeki fotoğraf çekimini yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir fiyat ve detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Uyguladığı Konseptler

Diploma Aldığı Kurumlar

Fotoğrafçılık ve Kameramanlık

Çekim Yaptığı Mekanlar

Popüler Fotoğrafları

Fotoğraflar

Harita

Konuyla İlgili Soru Sor

Dikkat: Lütfen interneti tarayıp tele dolandırıcılık/spam yapan kişilerden sakınmak adına kişisel bilgilerinizin güvenliği için telefon numaranız, eposta adresiniz ve benzeri bilgilerinizi soru/cevap alanında yazarak paylaşmayınız.


Sorular

Doktora bu sayfada henüz soru sorulmamış. İlk soran siz olmak isterseniz yukarıdaki formu kullanabilirsiniz.