İletişim Numarası
0 (535) 555 7766

Adres

/ Ortahisar / Trabzon
Haritayı Gör >

REKLAM

Delta Color Fotoğrafçılık

Düğün Fotoğrafçısı, Dış Mekan Çekimi, Düğün Hikayesi, Düğün BelgeseliOrtahisar / Trabzon


Delta Color Fotoğrafçılık Kimdir?

Biz insanlar için güzel anılarımızı kaydetmek oldukça önemli bir eylemdir. Kaydettiğimiz bu anılarımıza geri dönüp baktığımızda tıpkı yine aynı anı yaşıyormuş gibi hissetmekte ve yoğun duygular içerisine girmekteyiz. Trabzon delta color olarak güzel anılarınızı kaydetmeyi kendimize görev edinmekte bu yolda girişimlerde bulunmaktayız. 

Bir çift için şüphesiz en güzel ve en heyecanlı anları evlilik anlarıdır. Trabzon delta color olarak bu anlarınızı video ve fotoğraf olarak kaydetmekte ve bu anların sadece hafızada güzel bir anı olarak değil ayrıca elinizde dokunabileceğiniz bir anı olarak da kalmasını sağlıyoruz. Fotoğraf çekimlerimizi ve video çekimlerimizi evlenecek çiftlerin istekleri doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. Işık, iç veya dış çekim gibi her türlü ayrıntıya dikkat etmekte ve çiftlerimizin en güzel anlarını hatırladıkları şekilde kaydetmekteyiz. Düğün fotoğrafçılığı için bizimle iletişime geçebilir ve dilediğiniz düğün videolarına/fotoğraflarına sahip olabilirsiniz.

Uyguladığı Konseptler

Diploma Aldığı Kurumlar

Fotoğrafçılık ve Kameramanlık

Çekim Yaptığı Mekanlar

Popüler Fotoğrafları

Fotoğraflar

Harita

Konuyla İlgili Soru Sor

Dikkat: Lütfen interneti tarayıp tele dolandırıcılık/spam yapan kişilerden sakınmak adına kişisel bilgilerinizin güvenliği için telefon numaranız, eposta adresiniz ve benzeri bilgilerinizi soru/cevap alanında yazarak paylaşmayınız.


Sorular

Doktora bu sayfada henüz soru sorulmamış. İlk soran siz olmak isterseniz yukarıdaki formu kullanabilirsiniz.