İletişim Numarası
05393141200

Adres

/ / / Atakum / Samsun
Haritayı Gör >

REKLAM

Betül Mansuroğlu Photography

Düğün Fotoğrafçısı, Düğün Hikayesi, Düğün BelgeseliAtakum / Samsun


Betül Mansuroğlu Photography Kimdir?

Bir bayan fotoğrafçı olarak düğün fotoğrafçılığı alanında yıllardır siz değerli çiftlerime hizmet vermekten onur ve gurur duymaktayım. Betül Mansuroğlu olarak yıllardır çekmiş olduğum fotoğraflar ve oluşturduğum portföy bir çok fotoğrafçıya ilham kaynağı olmuştur. Bu fotoğraflarla bir çok genç çiftin gönlünü çelerek onların en mutlu anlarında yanı başlarında olduğum ve bu özel günlerinde beni tercih ettikleri için oldukça mutluyum.  

Lütfen beni yada bir başka fotoğrafçıyı seçmeden önce instagramdan fotoğraflara ve özellikle de benim fotoğraflarıma bir göz gezdirin derim.  

Gelin ve damat fotoğrafçılığı her çekime özel olarak çalışma yapmak, ekipmanlar hazırlamak ve bir konsept oluşturmak demektir. Aynı zamanda fotoğrafçılık alanında kendini sürekli olarak geliştirmek ve yeni ekipmanlar kullanmaktır. Ben ve ekibim yüksek çözünürlük de olan makinaları sayesinde kaliteli görüntüler elde edip bu görüntüleri çok özel bir albüm ile süsleyerek bu özel gününüzü en samimi şekilde hatırlamanıza yardımcı oluyoruz.  

Ben ve ekibimle ile birlikte çekim sırasında, son derece keyifli anlar geçirecek, doya doya eğleneceği. Geriye mükemmel bir anı ölümsüz fotoğraf kareleri ve doyasıya yaşadığımız o mutluluk kalıcak. 

Uyguladığı Konseptler

Diploma Aldığı Kurumlar

Fotoğrafçılık ve Kameramanlık

Çekim Yaptığı Mekanlar

Popüler Fotoğrafları

Fotoğraflar

Harita

Konuyla İlgili Soru Sor

Dikkat: Lütfen interneti tarayıp tele dolandırıcılık/spam yapan kişilerden sakınmak adına kişisel bilgilerinizin güvenliği için telefon numaranız, eposta adresiniz ve benzeri bilgilerinizi soru/cevap alanında yazarak paylaşmayınız.


Sorular

Doktora bu sayfada henüz soru sorulmamış. İlk soran siz olmak isterseniz yukarıdaki formu kullanabilirsiniz.